2019,  ajaviide,  aktuaalne

Küsimused blogijale

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?

Ma ei pea oma bloginime üldse eriti atraktiivseks ega ka mitte unikaalseks, pigem mossis olles jõuan riburada pidi ka oma bloginimeni ning mõtlen endamisi, kas see võib olla üks põhjustest, miks igasugused õnnetused just minuga juhtuvad. Samas-siiamaani see nimi kõnetab mind, sest see ei olegi muinasjutt 🙂

Ma olen kaalunud panna blogi nimeks “Aune Blogi” aga see tundus waay too boring.. 

Kui miskit peaks juhtuma siis ma mõtleksin ma arvan tunde, päevi ehk isegi nädalaid selle peale, mis see uus nimi võiks olla, sest ma ei lepi “Plane Jane”-ga.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?

Kukupesa- Kui mul oleks raha puuga seljas siis ma viiks selle ilmselt sinna poodi ja jätaksin ka selle sinna hihihi 🙂

Bare Minerals/Bellapierre või mõni muu mineraal make-up bränd, sest muud ma ei kasuta, kui mineraaltooteid ja kõik näonahaga seotud teemad on minu jaoks aktuaalsed ja olulised.

Ilusalong Beautiq- Minu lemmik salong alates 1985, ma ei ole kuskil kunagi end kodusemalt, hubasemaselt, hoolitsetult tundnud, kui seal!

Mõni eranõustajate kliinik, kellega ma teeks koostööd.

Puidust või käsitööna valminud kodumaise laste mänguasjade ja/või sisustustoodete valmistajaga.

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

Miiu– Mirjam representeerib kõike seda, mille poole mina nii agaralt püüdlen/proovin püüelda- suur pere, ettevõtlus, tasakaal, palju armastust ja huumorit ning pealehakkamist….mitte ideaalsus, ma ei püüdle ideaali poole vaid õnne poole.

Anett– Lisaks sellele, et me leiame end aegajalt sarnasest situatsioonidest, näiteks on meil mõlemal üks väike tütar ja me elame välismaal oma perega, inspireerib ta mind oma pealehakkamisega ja ta on tõsiselt äratanud minus huvi veganluse vastu (alustades teadlikumaks saamisest) ent ta on suur lohutaja samuti 🙂

Britt– Sai 28 aastaseks hiljuti ja ta on ÕNNELIK, elab Prantsusmaal oma lastega ja perega ning on õnnelik. Ta on ilus, teadlik, enesekindel ja üldse kõik, mis ta on ja teeb, inspireerib mind.

Mari-Leen– Milline pühendumus, organiseeritus, mitmetahulisus, oskus tulla ja teha ning sealjuures veel paganama hästi ning sealjuures ei võta igat negatiivset asja südamesse. Teab täpselt, kes ta on, mis ta tahab, kuidas ta selle saab ja on edukas ning omanäoline ja tugev karakter…koos Meelisega. See on inspireeriv, igati!

NullkuluZeroWaste living inspiratsioon nr 1! igaljuhul tahan tänu tema tegemistele olla parem inimene arvestades ühe enam meie planeedi heaoluga.

Lisaks on siin listis veel erinevatel põhjustel Merilin, ettevõtluse ning ärieesmärkide poolest Mallu, eheduse, läbinähtavuse, huumori poolest, Lilli, emadusega ja eluraskustega hakkama saamise poolest Karoliina, oma unistuste poole püüdlemise poolest.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

AMHT postitus kindlasti. Pealkirja ei mäleta aga eks nad omamoodi kõik läbi huumoriprisma.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?

Hele, minimalistlik, kerge ja lihtne lugeda. Kohe, kui blogi kujundus ja selle lugemine võib kutsuda esile migreeni, lahkun ja ei vaata tagasi.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevad kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Miiu…Leenu…Mallu..jeeesus, ma ei tea!

Üki-kaki-kommi-nommi…Mallu nahas oleks päeva. Miks? Tahaks teada, mis elu ta elab ja kuidas ta nii laadna on kõikide heiterite kõrvalt.

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Ma ei teagi väga kellegi mehi näo järgi..Kardo, Kristo., Meelis..thats it ja ei oska valida.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda? 

Olen kohtunud nii mõnegagi, kuid tulevikus tahaks kohtuda Miiuga, Anettiga, Mallukaga (veel), Triinu-Liisiga, Karoliinaga, Britiga, …tegelt list jätkub. Ma tahaks paljudega kohtuda, tutvuda, näha näost-näkku (laivis). Ehk EBA-l õnnestub mõnega tuttavaks saada või kasvõi siin Hispaanias olles Liisbetiga näiteks 🙂

Pilt arhiivist.

Loeksin hea meelega ka teie vastuseid! (:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga