Kes siin elab?

IMG_5762

Hei! Rõõm sind siin kohata! Mina olen Aune- 27 aastane naine, ema, sõbranna, tütar, elukaaslane. Lisaks, sellele, et ma püüan ühest väikesest lapsest inimest kasvatada,  õpin ma koolis personalitööd, omal käel sotsiaalmeedia turundust ning käin täiskohaga Gibraltaril Gaming ettevõttes tööl Inimeste ja Kultuuri admistraatori/Värbajana. Kui mul hobideks aega oleks siis ma loeksin raamatuid, teeksin joogat, mediteeriksin, õpiksin postitantsu ja tegeleksin aktiivsemalt fotograafiaga.  Kirjutan siin blogis avameelselt lapse kasvatamisest, elust ja olust Hispaanias, kuna just seal me oma perega pesitseme, aga ka pereelust ja enda hingeelust ning vaimsest tervisest. Avaldan arvamust, jagan muresid, räägin toitumisest ning unistustest. See ei ole muinasjutt, see on argipäev ja puhkepäev vaheldumisi.

Juttu tuleb veel minu elukaaslasest Kristjanist, keda nimetan edaspidi Härraks ent meie tütrest, Annabelist (Anna). Kristjan on 33 aastane ja realiseerib oma unistust Gibraltaril, töötades CRM spetsialistina ja Annabel on vaheldumisi kodus ja Gibraltaril lastehoius, kuigi enamuse ajast siiski kodus, sest teda kimbutab tihti kõrge palaviku tõbi.

Head lugemist!😉

NB: Blogi on kaitstud autoriõigustega, kui soovid kasutada minu lehel avaldatud teksi ja/või pilte, palun märkida juurde viide või kirjuta mulle ja koos leiame mõlemale sobiliku lahenduse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga