ajaviide,  blogi

Instagrami mängu küsimused ja vastused

Mõtlesin Instagramis ühe mängu teha nüüd juba mingi aeg tagasi, valmistusin selleks oma paar päeva, sest vaba aega ühes on mul väga piiratud koguses ning kõike ja korraga lihtsalt ei jõua. Tahtsin teha midagi teistmoodi ja olin arvestanud sellega, et inimesed ehk ei julge tõsisematele küsimustele vastata, oma nime alt eriti, kuid mine sa võta näpust. See hulk vastuseid, mis ma sain, üllatas mind…heas mõttes loomulikult ning seepärast otsustasin selle asemel, et lisan ka oma vastused Instagrami stooridesse, teha hoopis üks ülevaatlik postitus küsimustest ning populaarsetest vastustest ning siis lisada ka enda omad juurde. Ilma pikema jututa lisan need küsimused nüüd siia ning võite julgelt kommentaarides või niisama iseenda jaoks vastata nendele.

Mul on ääretult hea meel, et paljud võtsid vaevaks ning vastasid, kuigi ma selle eest mingit auhinda ei lubanud. See oli rohkem teile/neile kõigile, kes vastasid, kaasa-arvatud mulle. Tihtipeale me unustame ära, mis meile endas meeldib ja keskendume vaid asjadele, mis meile EI meeldi endas-enda välimuses ja iseloomus. Mul on siiralt hea meel, et minu jälgijaskond oskab ennast analüüsida, näeb enda ilu ning teab, millised on nende tugevad (ja ka nõrgad) küljed. Kõiki vastuseid saate piiluda Instagrami Highlightsides “Q&A”. Olgu, alustame..

Nimeta üks asi enda juures, mis sulle meeldib?

Minu vastus: Kui ma peaksin ainult ühe valima siis pigem oleks see üks minu iseloomuomadus ja selleks on empaatiavõime. See võib muidugi ka vahepeal needus olla, sest kõikide teiste tunded ja läbielamised lähevad korda ning automaatselt tekib soov kõiki aidata. Ma usun, et tunnetan hästi teiste inimeste tundeid ja emotsioone ning see aitab mul mitte käituda taktitundetult.

Välimuses: Jalad

Nimeta üks asi enda juures, mis sulle EI meeldi?

Raske valida ainult ühte asja, sest neid on rohkem, kui üks. Liigne emotsionaalsus on kindlasti üks nendest. Kui küik on hästi siis ma olen särav, naeratan, elujõudu täis ja tunnen, et saan üle igast takistusest. Kui parasjagu on ülekaalus negatiivsed emotsioonid siis on mu kohal mõnus tormipilv ja tuju on ka null.

Välimuses: Kõrvad, kõht, kann jne jne

Kui sa võiksid saada ükskõik millise võluvõime siis mis see oleks ja miks?

Teleporteerumine– Punktist A punti B saamine võtab vahel lihtsalt nii palju aega + 6-9 tunnised lennureisid…ei ole fänn, eriti kui kaasas on toddler.

Kui sa saaksid minna ükskõik kuhu puhkusele, kuhu läheksid?

Tahaksin ära käia Aasias, vihmametsades, USA-s (New Yorgis olen käinud), Lõuna-Ameerikas, Aafrikas – ühesõnaga kõikjale tahaksin jõuda.

Mille üle oled kõige uhkem?

Oma tütre! Muideks kõige enam levinud vastus ongi just LAPSED.

Mida muudaksid oma välimuses?

Tahan lamedat kõhtu, vähemalt B-korvi ja suuremat peput 😀

Mis sind kõige rohkem hirmutab ja miks?

Teadmatus! Mind hirmutab mõte, et äkki minus polegi midagi erilist ja ma ei saavutagi midagi märkimisväärset siin elus. Sellega kohe seostub eeskujuks olemine oma tütrele, emadus. Mis siis, kui mu laps suureks kasvades minust eraldub ja arvab, et ma ei teinud kõik endast oleneva, et meil hea oleks ja võibolla süüdistab mind mu valikutes. Oeh!

Mille pärast muretsed kõige rohkem?

Kõik eelmises vastuses väljatoodu. Kas ma suudan tulla toime üksinda ja kasvatada siiski tubli, suure südamega tütre, kellega meil on lähedane ema-tütar, sõbranna suhe.

Mis paneb sind ennast hästi tundma?

8-10 tundi segamatut ööund, tass kohvi kommikul, kui ma olen millegagi hästi hakkama saanud, tunne, et ma olen vajalik ja kallis kellelegi, lapse lähedus ja kallistused, värske pediküür ja maniküür, juuksuriskäik, päike, mõnus olemine pere ja sõpradega, positiivsed saavutused, enese rahulolu, proffessionaalne meik, ilusad fotod.

Millist iseloomuomadust endale sooviksid?

Kannatlikus, kannatlikus ja veel kord kannatlikus!

Lemmikfilm?

Harry Potter, Sõrmuste Isand, John Wick, Titanic (Jah, nii on)

Millest unistad?

Unistan seisundist, kus mu meeleolumuutused ei kõigust seinast seina, sest praegu (praegu all mõtlen ma viimast 1.5 aastat) võin ma üks päev nutta, vihastada ja pettunud olla terve elu peale ja teisel päeval rõõmsalt naeratades igapäeva toimetusi teha. Väsitav on!

Lemmiksnäkk?

Pole kindlat aga meeldivad Tortilla krõpsud juustukastmega ja kõikvõimalik magus, alates jäätisest lõpetades juustukoogiga.

Lemmikvärv?

Valge…ja kõik pastelsed värvid.

Lemmik aastaaeg?

S.U.V.I

Mida tahaksid elus veel korda saata?

PALJU! Lõpetada kool personalivaldkonnas, alustada õpinguid turunduse valdkonnas, reisida, teha Benji hüpe, langevarju hüpe, teha tööd, mida ma armastan, alustada uuesti tantsutrennis käimist, elada keskkonnasõbralikumalt, muuta oma toitumisharjumusi, soetada oma kodus, teha ära autoload, hakata ettevõtjaks…

Kas oleksid pigem tegelane sarjas “Elavad surnud” või “Troonide Mäng”?

pfff…Troonide mäng ofc! Ja see tegelane oleks…Sansa Stark!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga